Odborný seminář SLŠ ČR a SŠ ČR "Školkařské dny 2018"
Publikováno dne: 4. 12. 2017

Sdružení lesních školkařů ČR, z. s. sdružuje podnikatele v oblasti lesního školkařství, zastřešuje jejich společné zájmy a mimo jiné také pořádá odborné akce a semináře. Mezi ně patří i tradičně pořádaný seminář s názvem „Aktuální problematika lesního školkařství v ČR“, který je vždy realizován v zimním období. Tento seminář byl pro letošní zimu spojen s obdobnou akcí Svazu školkařů ČR a nese společný název Školkařské dny 2018.

V rámci dvoudenní akce se uskuteční seminář Školkařské dny 2018 a v oddělených sálech proběhnou jednání valné hromady Sdružení lesních školkařů ČR a Svazu školkařů ČR. Výběr přednášejících pro seminář byl učiněn tak, aby byla obsažena nejdůležitější aktuální témata a přednesené informace byly co nejvíce užitečné pro účastníky z obou organizací.

Odborný seminář Školkařské dny 2018 je tak určen především pro pěstitele lesního, okrasného a případně ovocného sadebního materiálu, kteří jsou členy Sdružení lesních školkařů ČR, z.s. a Svazu školkařů ČR, ale vítaní jsou i zástupci subjektů, kteří nemají členství v těchto organizací.

Informace k akci včetně podrobného harmonogramu, naleznete v příloze. Na akci se můžete přihlásit vyplněním online přihlašovacího formuláře online přihlašovacího formuláře.

Ubytování a stravu si prosím objednejte přímo v hotelu přes online rezervační formuláře.